1. Альянс-ІФ | офіційний дилер Volkswagen
  2. Шинний готель
14.09.2017

Шинний готель

Сезонне зберігання шин БЕЗКОШТОВНО*

Шини

З настанням холодів велика кількість власників автомобілів стикається з проблемою зберігання шин при сезонній зміні коліс. Крім того, що їх десь треба зберігати, ще й треба це робити правильно. І річ йде не тільки про наявність вільного місця.  Дотримання температурного режиму та рівня вологості, виключення можливості попадання хімічних речовин і впливу опалювальних приладів, горизонтальне чи вертикальне положення при зберігання – всі ці важливі умови можуть стати для вас проблемою. Тому вирішивши залишити шини в нас, ви уникнете всіх цих труднощів.

Спеціалісти ТОВ «Алекс-ІФ» підготують всі необхідні документи та проведуть роботи по очищенню, догляду та підготовці до зберігання в спеціальних умовах, що захищатимуть від негативного пливу та деформацій.

Ця послуга також передбачатиме мийку, сушку та зберігання в спеціальних умовах протягом всього сезону.

Послуга БЕЗКОШТОВНА!*

Поспішайте, сезон відкрито!

*Мається на увазі зберігання шин за 1, 2 грн з ПДВ.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.