Світ Фольксваген
10.07.2018

Volkswagen на Agro Auto Show 2018. Відео

6-9 червня комерційні автомобілі Volkswagen взяли участь у наймасштабнішій аграрній виставці країни - AGRO-2018, яка пройшла на ВДНГ у м. Київ.
aa

У рамках виставки відвідувачі мали змогу завітати на справжнє автомобільне свято - зону AGRO AUTO SHOW, де понад 10 автовиробників, у тому числі й бренд Volkswagen Комерційні автомобілі, представили свої стенди. Гості зони VW мали змогу ближче познайомитися з модельним рядом та дізнатися більше про моделі Amarok, Caddy, Crafter та T6.

Протягом 4-х днів усі бажаючі мали змогу пройти тест-драйви моделей Multivan та Caddy в парковій зоні ВДНГ, а справжньою родзинкою став позашляховий тест-драйв пікапа Amarok на трасі, яку спеціально для заходу підготував Клуб позашляхових пригод.

За кермом Amarok можна було випробувати 5 типів перешкод: схил/підйом (кут підйому - 30 градусів, кут спуску - 25 градусів), косогір (бічний кут косогору - 30 градусів), проїзд колод, діагональне вивішування (8 ям у шаховому порядку глибиною 50 см) та змієвидну доріжку.

Amarok вкотре довів свою бездоганну прохідність, а клієнти під час екстремального тесту перевірили роботу режиму Off-Road, який активує асистенти руху на спуск та на підйом, а також систему блокування заднього диференціала. При вмиканні останньої крутний момент розподіляється між задніми колесами порівну, і те колесо, яке має краще зчеплення з поверхнею, витягне автомобіль, навіть якщо одне з коліс не торкається землі.