Подія
16.07.2019

Unlock T-Roc. Офіційна національна презентація.

12 липня під час офіційної презентації моделі у Києві українська аудиторія познайомилася з унікальною новинкою від бренду Volkswagen — кросовером T-Roc. Вже з 13 липня модель, попереднє замовлення на яку було відкрито у травні, доступна в ТОВ «Альянс-ІФ».
T-ROC

«Модель пропонує оснащення тими опціями, які зазвичай зарезервовані для вищих сегментів або моделей преміум-класу. Наприклад, повністю цифрова панель приладів, адаптивна або спортивна підвіска, електропривід кришки багажника. T-Roc  — це новий рівень функціональності, комфорту та безпеки», - Марія Гарань, керівник бренду Volkswagen легкові автомобілі.

Новинка доступна у комплектаціях Life, Style та Sport. Для Style доступно 35 варіантів кольорів кузова, що значно розширює можливості індивідуалізації вашого авто.

Мета концепції - надати клієнтам виключний сервіс та додаткову цінність як у цифровому, так і в реальному світі. Втілюючи у життя принцип "Клієнт у центрі уваги", потенційні та інсуючі клієнти можуть обирати з понад 15 онлайн інструментів. Фактично, Volkswagen перший в Україні заявив про запуск еко-системи carLOG для прихильників марки. Всі обрані автомобілі зі складу, конфігуратора, тощо, можуть бути збережені в єдиному кабінеті клієнта.    Завдяки Digital Retail відбулось оновленя і в усіх автоцентрах Volkswagen України - професійні продавці марки радо зустрінуть покупців у створених Digital-лаунжах, оснащених професійними екранами. Кожен клієнт може отримати Індивідуальний каталог, створений на планшеті всього за кілька кліків. Варто зазначити, що наявні онлайн-інструменти доступні усім клієнтам навіть поза автосалоном, наприклад, вдома, кафе, тощо. Серед них найбльше вражає можливість оцінити інтер'єр автомобіля у режимі віртуальної реальності VR (вперше серед решти брендів в Україні).

Чекаємо вас за адресою: Надрічна, 7, автосалон "Альянс-ІФ".

Роман
Пшеничний

Продавець-консультант
Телефон: +38 (0342) 74 33 74
Мобільний телефон:
Факс:

Юлія
Яковенчук

Продавець-консультант
Телефон: +38 (0342) 74 33 74
Мобільний телефон:
Факс: