Новини автосалону
21.03.2019

Спеціальна версія Tiguan Limited Edition

Вже доступна для замовлення у нас!
вкр

            Відкрито прийом замовлень на спеціальну версію Tiguan Limited Edition

Ми безупинно працюємо задля задоволення побажань наших клієнтів, і саме тому раді представити нові пакетні пропозиції для тих, хто прагне обрати свій Tiguan. Ви самі можете обрати один з 4 пакетів модифікацій, які задля Вашої зручності ми назвали якомога простіше: Pack 1, Pack 2, Pack 3 та Pack 4. Кожен пакет пропонує різний рівень оснащення, але зберігає послідовність - чим вища цифра, тим більше Ви отримаєте у своєму автомобілі.

Ніколи раніше Tiguan не міг похизуватися такою комбінацією опцій та технічних характеристик, як у спеціальній версії Limited Edition

Технічне оснащення Tiguan Limited Edition


Вже серійно автомобіль може похизуватися інноваційною архітектурою завдяки платформі MQB, яка забезпечує широкі можливості вдосконалення, неперевершену керованість та зменшену вагу порівняно із попереднім поколінням та конкурентами в класі. Кожен автомобіль залишатиме неповторне враження як своєму власнику, там і "глядачам", які будуть проводжати його поглядом.

Tiguan Limited Edition оснащено новітніми технологіями, такими як: системою фронтального контролю дистанції Front Assist з функцією екстреного гальмування City Emergency Braking, асистентом утриманні у смузі руху Lane Assist, системою захисту від вторинних зіткнень Multi Collision Brake, адаптивним круїз-контролем та інше. 

Інтерфейс App-Connect надає можливість синхронізувати та використовувати додатки зі смартфонів на базі операційних систем Android та Apple iPhone на екрані мультимедійної системи не відволікаючись від керування. 

Tiguan Limited Edition потішить тих водіїв, які віддають перевагу динамічному та спритному стилю керування.
 

  • 2.0 л. TSI зі 7-ступеневою автоматичною коробкою передач з подвійним зчепленням DSG
  • 220 к.с. та 350 Нм у діапазоні від 1500 - 4400 об/хв
  • Прискорення від 0 до 100 км/год за 6,5 сек 
  • Повний привід 4MOTION

                4 пакети Вашої персоналізації

           Оберіть той, який пасує Вашому смаку - Детальніше про оснащення Tiguan Limited Edition 

 

Юлія
Яковенчук

Продавець-консультант
Телефон: +38 (0342) 74 33 74
Мобільний телефон:
Факс:

Роман
Пшеничний

Продавець-консультант
Телефон: +38 (0342) 74 33 74
Мобільний телефон:
Факс: