Світ Фольксваген
05.10.2018

CarLOG - особистий кабінет нового покоління.

Нова версія особистого кабінета - carLOG. Знайти свого дилера, записатись на сервіс, обрати автомобіль зі складу чи сконфігурувати за власним смаком стало ще простіше.
кл

Шановні клієнти!

Раді вам повідомити, про нову версію особистого кабінета, який від тепер має власну назву - carLOG. Знайти свого дилера, записатись на сервіс, обрати автомобіль зі складу чи сконфігурувати за власним смаком стало ще простіше!

Головна перевага нового рішення - можливість мати один єдиний обліковий запис для всіх послуг. Наприклад, Ви володієте  власним Volkswagen Tiguan 2018 р.в.,  дружина володіє Volkswagen Beetle 2017 р.в., для власного бізнесу  розглядяєте придбання 2-х одиниць Volkswagen Caddy 2018 р.в., а у якості ще одного авто в родині -  авто з порталу Das WeltAuto. Вам потрібен  лише один акаунт carLOG, що є ключем до усіх наявних онлайн-систем -  Склад авто, Конфігуратор, сайт Das WeltAuto, Запис на сервіс, додаток SalesPad, тощо. Перелік онлайн-систем, пов'язаних з carLOG постійно зростає.

Відчиніть двері у віртуальний світ Volkswagen, де у будь-якому місці і в будь-який час Ви зможете сконфігурувати автомобіль своєї мрії, обрати автомобіль зі складу, знайти свого дилера і слідкувати за вигідними пропозиціями чи записатися на сервісне обслуговування.
Це зручно, швидко і приємно!

Створити власний аккаунт можна на сайті carLOG - carlog.in.ua доступ до якого вже налаштований з усіх повязаних з carLOG систем.